EUROPEAN EDUCATIONAL AREA: OPPORTUNITY AND CHALLENGES FOR UKRAINE
Європейський освітній простір:
можливість та виклики для України
Jean Monnet 611363-EPP-1-2019-1-UA-EPPJMO-MODULE
ABOUT
Навчально-науковий інститут історії та соціогуманітарних дисциплін імені О.М. Лазаревського Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка за підтримки програми Європейського Союзу Erasmus+ напряму Jean Monnet ініціював освітній проєкт «Європейський освітній простір: можливості та виклики для України». Мета проєкту – ознайомити з найкращими освітніми практиками європейських країн та розробити механізми їх впровадження в нашій країні.
Структурно проєкт передбачає: 1) викладання: розробку навчальних дисциплін «Проєктний менеджмент» (доц. Кеда М.К.); «Шкільні інноваційні освітні технології в Європі: досвід і найкращі практики» (доц. Стрілюк О.Б.); «Європейський навчальний простір як інструмент розвитку громадянського суспільства в Україні» (проф. Острянко А.М.); 2) видання методичних посібників та інших публікацій з означеної тематики; 3) проведення конференцій, круглих столів, воркшопів.
611363-EPP-1-2019-1-UA-EPPJMO-MODULE
TEAM
Острянко
Андрій Миколайович
Керівник проєкту, завідувач кафедри археології, етнології та краєзнавчо-туристичної роботи Навчально-наукового інституту історії та соціогуманітарних дисциплін імені О.М. Лазаревського Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка (НУЧК). В рамках проєкту викладатиме курс «Європейський навчальний простір як інструмент розвитку громадянського суспільства в Україні».
Кеда
Марина Костянтинівна
Учасниця проєктної команди, доцентка кафедри всесвітньої історії та міжнародних відносин Навчально-наукового інституту історії та соціогуманітарних дисциплін імені О.М. Лазаревського Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка (НУЧК). В рамках проєкту викладатиме курс «Проєктний менеджмент»
Стрілюк
Олена Борисівна
Учасниця проєктної команди, доцентка кафедри всесвітньої історії та міжнародних відносин Навчально-наукового інституту історії та соціогуманітарних дисциплін імені О.М. Лазаревського Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка (НУЧК). В рамках проєкту викладатиме курс «Шкільні інноваційні освітні технології в Європі: досвід і найкращі практики»